facebook

Tenisa   Badmintona   Squasha
Korty tenisowe Warszawa - Agafia

Korty tenisowe Warszawa - Agafia

Warszawa

Korty tenisowe czynne zimą

Kasprzaka 19/21 - Wola
01-211 Warszawa
604 904 544
 
6:00 - 22:00 Poniedziałek
6:00 - 22:00 Wtorek
6:00 - 22:00 Środa
6:00 - 22:00 Czwartek
6:00 - 22:00 Piątek

6:00 - 22:00 Sobota
6:00 - 22:00 Niedziela
od 30zł do 70zł za godzinę

Opis obiektu

Korty tenisowe Warszawa - Agafia

Warszawa

Ilość dostępnych kortów do gry

2

Dodatkowe atuty obiektu

Instruktorzy Wypożyczalnia rakiet Czynne zimą

Korty tenisowe w Warszawie - AGAFIA umiejscowione są na terenie Zespołu Szkół nr 36 przy ul. Kasprzaka 19/21, w samym centrum Warszawy, w otoczeniu malowniczego starodrzewu, z wejściem od ul. Szarych Szeregów. Umiejscowienie kortów zapewnia dogodny dojazd oraz możliwość zaparkowania samochodu. Nasi Klienci mają do dyspozycji dwa korty pokryte halami namiotowymi z ruchomymi ściankami bocznymi, co umożliwia grę przy dowolnej pogodzie. W sezonie zimowym hale są ogrzewane. Do użytku klientów oddaliśmy łazienkę oraz szatnie.

Z roku na rok bardzo prężnie rozwijają się na naszym korcie szkółki tenisowe. Wiedzę i umiejętności poznają i doskonalą w nich zarówno dzieci jak i dorośli.
Zajęcia prowadzone są w grupach (maksymalnie 4 osobowych) lub indywidualnie pod okiem doświadczonych trenerów tenisa.
Grają u nas pięciolatki, dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjum, młodzież a także Ci, którzy o szkole i uczelni dawno zapomnieli. Obecnie zajęcia tenisowe w naszej małej szkole tenisa na wszystkich poziomach zaawansowania to około 30 godzin tygodniowo. Współpracujemy stale z kilkoma trenerami tenisowymi. Są to zarówno mężczyźni jak i kobiety a wśród nich studenci AWF, absolwenci tej uczelni a także trenerzy z kilkuletnim stażem. Zapewnia to spełnienie wymagań wszystkich naszych klientów i tych którzy dopiero zaczynają przygodę z tenisem i tych, którzy znają tą elegancką dyscyplinę sportu a chcą udoskonalić swoje umiejętności.


Proponujemy:

• zajęcia z doświadczonymi, licencjonowanymi trenerami dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

• prowadzenie szkółek tenisowych dla dzieci.

• organizację turniejów tenisowych.

• członkom pracowniczych sekcji tenisa dostęp do profesjonalnego obiektu sportowego z wygodnym i czystym zapleczem socjalnym i sympatyczną obsługą.

• dyrektorom szkół oraz nauczycielom wychowania fizycznego współpracę polegającą na prowadzeniu zajęć WF-u na kortach tenisowych oraz rozszerzenia oferty szkoły o zajęcia dodatkowe na naszym obiekcie, a także stworzenia klas o profilu sportowym.

LokalizacjaNajlepsze korty tenisowe, badmintonowe i squashowe w jednym miejscu!