facebook

Tenisa   Badmintona   Squasha

INFORMACJE O KORCIE MOGĄ BYĆ NIEAKTUALNE!


OSTATNIA AKTUALICACJA PONAD ROK TEMU.

Jeżeli jesteś właścicielem tego obiegtu skontaktuj się z nami!:
info@gdzienakorty.pl

Ganador Sport

Ganador Sport

Warszawa

Korty tenisowe czynne zimą

ul. Płochocińska 97B
03-044 Warszawa
795666495
795666495
7:00 - 23:00 Poniedziałek
7:00 - 23:00 Wtorek
7:00 - 23:00 Środa
7:00 - 23:00 Czwartek
7:00 - 23:00 Piątek

7:00 - 23:00 Sobota
7:00 - 23:00 Niedziela
od 30zł do 75zł za godzinę

Opis obiektu

Ganador Sport

Warszawa

Ilość dostępnych kortów do gry

4
2
1

Dodatkowe atuty obiektu

Ścianka Szkółka Instruktorzy
Wypożyczalnia rakiet Rozgrywki ligowe Czynne zimą

Jesteśmy miejscem oferującym szerokie możliwości organizacyjne na polu działalności eventowej i nie tylko. W naszym klubie odbywają się imprezy firmowe, okolicznościowe, rodzinne oraz sportowe (turnieje, olimpiady), spotkania integracyjne, pikniki, przyjęcia dla dzieci, lekcje tenisa i badmintona (indywidualne, grupowe oraz szkółki dziecięce), gościliśmy również ekipę filmową.

Ośrodek sportowy Ganador Sport to nowoczesny klub, który oferuje 7 kortów tenisowych, 5 kortów badmintonowych, boisko do piłki nożnej, siatkówki plażowej i beach tenisa

*4 korty o nawierzchni ze sztuczną trawą(włoska trawa SIT-IN SPORT TENNIS 15S producenta RADICI Pietro Industries & Brands),bardzo zbliżonej do nawierzchni ceglastej – miękka, czysta i przyjemna w użytkowaniu (ITF,medium slow, zasypana piaskiem kwarcowym)

*2 korty o nawierzchni z mączki ceglastej, w sezonie zimowym przykryte balonem.

*1 kort o bardzo komfortowej, punktowo sprężystej nawierzchni, z warstwy maty elastycznej(9 mm podkład – granulat gumowy)pokrytej wierzchnią warstwą poliuretanową (2 mm).

* 5 kortów do gry w badmintonao bardzo komfortowej, punktowo sprężystej nawierzchni, z warstwy maty elastycznej(9 mm podkład – granulat gumowy)pokrytej wierzchnią warstwą poliuretanową (2 mm).

* 1boisko do piłki nożnejo wymiarach 20m x 40m, z nowoczesną sztuczną nawierzchnią certyfikowaną przez FIFA (włoska trawa football 60 XTR producenta RADICI Pietro Industries & Brands, długość włosa 6 cm, uzupełniona granulatem EPDM).

* 2 boiska do siatkówki plażowej i beach tenisa, nawierzchnia: piasek

Elementami wyróżniającymi nas od konkurencji w skali całego kraju, jest nowoczesny system ogrzewania naszych hal, tzw. promienniki zapewniające temperatury na kortach i na boiskach w granicach 12-14 stopni nawet przy mrozach dochodzących na zewnątrz do -20 stopni, oraz powłoki translucentne najnowszej generacji, dzięki którym nawet w pochmurny dzień na naszych obiektach jest bardzo widno i można cieszyć się z gry przy naturalnym świetle do późnych godzin popołudniowych a po zmroku gra jest możliwa przy profesjonalnym oświetleniu.

Wszyscy nasi trenerzy w przeszłości grali zawodniczo i posiadają wszelkie niezbędne dokumenty do prowadzenia zajęć tenisowych, nadane przez Polski Związek Tenisowy i inne międzynarodowe federacje tenisowe.

Zapewniamy komfort naszym klientom - na bezpłatnym klubowym parkingu pomieści się ok. 50 samochodów, oferujemy dwie szatnie z zamykanymi szafkami, a klub otwarty jest przez siedem dni w tygodniu od 7 do 23.


Naszą ambicją jest aby Kompleks Sportowy GanadorSport stał się miejscem przyciągającym ludzi w różnym wieku, miłośników sportu i spędzania wolnego czasu w przyjaznej atmosferze.

Zapewniamy miłą atmosferę i pełen profesjonalizm.

LokalizacjaNajlepsze korty tenisowe, badmintonowe i squashowe w jednym miejscu!