facebook

Tenisa   Badmintona   Squasha
Korty tenisowe POSiR

Korty tenisowe POSiR

Poznań


os. Piastowskie 106a
61-164 Poznań
604 616 212
 
10:00 - 20:00 Poniedziałek
10:00 - 20:00 Wtorek
10:00 - 20:00 Środa
10:00 - 20:00 Czwartek
10:00 - 20:00 Piątek

Sobota - nieczynne
Niedziela - nieczynne
od 15zł do 25zł za godzinę

Opis obiektu

Korty tenisowe POSiR

Poznań

Ilość dostępnych kortów do gry

4
1

Dodatkowe atuty obiektu

Ośrodek Przywodny Rataje to oddział Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji stanowiący kompleks sportowo–rekreacyjny oferujący mieszkańcom miasta szeroką gamę usług. Na terenie Ośrodka znajduję się nowoczesna kręgielnia bowlingowa wraz z barem, letnie korty tenisowe, boiska do gry w piłkę nożną i siatkówkę oraz skate park.

Dla najmłodszych gości mamy pięknie położony, bezpieczny plac zabaw.

Na terenie ośrodka znajduje się klub Nice Lady Fitness, który jest przeznaczony tylko dla kobiet. Klub wyposażony jest w nowoczesny sprzęt cardio, siłowy, rowery spinningowe oraz sauny. Mamy do zaproponowania szeroki wachlarz zajęć grupowych, mowa tu o spinningu i różnych rodzajach aerobiku.

Od 2013 roku wstąpiliśmy do programu Senior 50 +, organizujemy różne zajęcia dla Seniorów w tym również zajęcia z Nordic Walking alejkami przy Warcie.

Organizujemy różnego typu imprezy integracyjne, urodziny dla dzieci, itp.

Cały obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Ośrodek Przywodny Rataje to magiczne miejsce, gdzie wśród zieleni można aktywnie odpocząć. W okresie wiosenno-letnim organizowane są różne cykliczne imprezy na świeżym powietrzu tj. Dzień Dziecka, zawody na Skate Parku "Extreme Island Contest", Turniej piłkarski o puchar Dyrektora POSiR, Pożegnanie Wakacji.

Łatwa dostępność komunikacyjna

Ośrodek położony jest w centrum Poznania w cichym, pełnym uroku miejscu w pobliżu rzeki Warta. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki linii tramwajowych i autobusowych, skąd droga do Ośrodka to zaledwie 10 minutowy spacer.

Ośrodek Przywodny Rataje posiada 4 korty ceglane i 1 kort asfaltowy.

Korty czynne są w dni powszednie od 10:00 do 20:00 (w godzinach od 10:00 do 15:00 konieczność wcześniejszej rezerwacji telefonicznej).

LokalizacjaNajlepsze korty tenisowe, badmintonowe i squashowe w jednym miejscu!